Son Dakika Haberler

Eşinin ayağını öpen Dilan Polat’a tepki yağıyor

Eşinin ayağını öpen Dilan Polat’a tepki yağıyor
Okunma : 16 views Yorum Yap

Güzel merkezi sahibi Dilan Polat, sosyal medya hesabından eşinin ayaklarını yıkayıp öptüğü anları paylaştı. Görüntüleriyle kısa sürede sosyal medyada gündem olan Polat için “Kendinizi bu kadar da aşağılamayın, midem kaldırmıyor” yorumları yapıldı.

 

Doğum fotoğrafçılığı yaparak başladığı kariyerine güzellik merkezleri açarak devam eden ve şimdilerde neredeyse her dilde bir merkezi bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat, son paylaşımıyla tepki çekti.

Polat, hastanede birlikte tedavi gördüğü eşinin ayaklarını yıkarak öptü. Her anını Instagram hesabından yayınlayan Polat, o anları da “Daha gidecek çok yolumuz var güzel yarim” notuyla yayınladı. Ünlü ismin kısa sürede 90 bine yakın görüntülenme alan paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu.

2 çocuk annesi Dilan Polat’ın eşinin ayaklarını öpmesine tepki gösteren birçok sosyal medya kullanıcısı “Sevgiden iğrendim” ve “Her anını böyle çektirip paylaşması şov” yorumları yapıldı.

Gelen tepkilerin ardından Instagram hesabının hikaye kısmından bir paylaşım daha yapa Polat, “Oh oh öperim, severim, koklarım. O benim kalbim, o benim canım. İstediğinizi yazın, çizin ben böyle seviyorum. Oh mis gibi mis çiçek gibi. Tam 17 sene çocukluğum” ifadelerini kullandı.