Son Dakika Haberler

Sacha Boey’in menajerinden transfer açıklaması

Son dönemlerde gösterdiği iyi performans sayesinde Avrupa'nın dev kulüplerinin ilgisini çeken Galatasaraylı Sacha Boey'un menajeri oyuncusunun geleceği hakkında konuştu.

Sacha Boey’in menajerinden transfer açıklaması
Okunma : 8 views Yorum Yap

Süper Lig’de en yakın rakibi Fenerbahçe’nin 4 puan önünde liderlik koltuğunda oturan Galatasaray’da sezon başında takımda düşünülmeyen ancak gösterdiği performans ile Avrupa devlerinin ilgisi çeken Sacha Boey için yeni gelişmeler yaşanıyor.

Fenerbahçe derbisinde gösterdiği iyi oyunla taraftarların bir kez daha beğenisini toplayan Fransız sağ bek için menajeri George Gardi’den açıklama geldi.

Son günlerde adı Avrupa’nın dev kulüpleriyle anılan Sacha Boey için menajeri Gardi, önemli bir transferin gerçekleşebileceğini iddia etti.

“Boey için ekonomik olarak büyük paraları gözden çıkarmanız gerekiyor”

Boey için yüksek paraları gözden çıkarmak gerektiğini söyleyen Gardi, “Sacha Boey günümüzün futbol şartlarına uygun modern bir bek ve kanat oyuncusu. Bugün Avrupa’da onun gibi futbolcuları kadronuza katabilmek için ekonomik olarak büyük paraları gözden çıkarmanız gerekiyor.” dedi.

“Galatasaray formasını giyip, oynamak kolay değil”

Galatasaray formasını giymenin zor olduğunu bahseden Gardi, “Galatasaray formasını giyip, oynamak kolay değil. Bunun için büyük bir karakterinizin, özgüveninizin olması gerekiyor. Birçok kişi bunu başaramadı.” ifadelerini kullandı.

“İtalya’dan da teklifler var”

Oyuncusuna İtalya’dan teklifler olduğunu belirten George Gardi, “İtalya’dan da teklifler var. Ancak yalnızca doğru koşullar altında hareket edecek.” sözlerini sarf etti.