Son Dakika Haberler

FIS FIS İSMAİL’E İLK TEPKİ AYBUR AYDIN’DAN GELDİ!

FIS FIS İSMAİL’E İLK TEPKİ AYBUR AYDIN’DAN GELDİ!
Okunma : 146 views Yorum Yap

Fıs Fıs İsmail lakabıyla tanınan Süleyman Yağcı, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda “Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç.” ifadelerini kullandı. Yağcı’ya ilk tepki Aynur Aydın’dan geldi. İşte detaylar…

Çocuklar Duymasın dizisinde uslanmaz çapkın karakteri Fıs Fıs İsmail’e hayat veren Süleyman Yağcı, konuk olduğu bir programda “Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Kadınlar tayt giymesin. Adamlar sapıtıyor” sözleriyle kadınları hedef alan açıklamalarda bulunmuştu.

“GİYİMİNİ BİRAZ DOĞRU YAPACAKSIN”

Süleyman Yağcı, katıldığı programda telefonla canlı yayın katılan bir kadının ‘Kocam tayt giyince bana karışıyor” sözleri üzerine, “Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Her şeyin bir kuralı vardır. Aşka, sevgiye, giyinmeye karşı değilim. Demokrat bir adamım. Yeryüzünde en çekici canlı kadındır. Günümüzde öyle insanlar var ki 40-50 yaşına gelmiş bir kadın eli tutmamış. Televizyonu açıyor sizin gibi cilveli kadınlar çıkıyor. Sokağa, kafeye gidiyor cilveli kadınlar. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın” dedi.

AYNUR AYDIN’DAN SERT TEPKİ

Yağcı’nın bu sözlerine tepki yağarken şarkıcı Aynur Aydın da kendini tutamadı. Aynur Aydın yaptığı yorumda “Yani normalde sapık değil kimse. Ama biri tayt giydi mi karakter mutasyona uğruyor. Hayvanlara, çocuklara hatta damacanaya tecavüz eden insanlar var. Ona diyeceksin; transparan bidon mu?” diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: Haberler.com