Son Dakika Haberler

İki hafta önce evlenen Merve Boluğur hamile mi?

İki hafta önce evlenen Merve Boluğur hamile mi?
Okunma : 82 views Yorum Yap

İki hafta önce nikah masasına oturan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından eşiyle fotoğrafını paylaşarak “Çocuklarımın babası” notunu düşmesi akıllara hamilelik iddiasını getirdi. Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Boluğur’un “Küçük Merve istiyoruz” diyen takipçisine “Çok fırlama bir şey olur hazır mıyız” cevabını vermesi de iddiaları güçlendirdi.

Oyunculuktan şarkıcılığa geçiş yapan Merve Boluğur, 2 Ekim’de DJ Mert Aydın ile nikah masasına oturdu. Görkemli bir düğünle evlenen Boluğur’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar kafa karıştırdı.

“ÇOCUKLARIMIN BABASI”

İlişkisinin başından bu yana sevgilisinden hep “Kocam” diye bahseden Merve Boluğur, düğünden sonra yaptığı paylaşımda “Kocamla kahve içmek, kocamla yürüyüş yapmak, köpek sevmek, kocamla nefes almak, kocamla ameliyata girmek. İlle de çocuklarımın babası” notunu düştü. Paylaşımıyla akıllara hamilelik iddiasını getiren Boluğur, Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Ünlü ismin “Küçük bir Merve istiyoruz” diyen takipçisine “Çok fırlama bir şey olur hazır mıyız?” cevabını vermesi de kafaları karıştırdı.

Merve Boluğur, hakkındaki hamilelik iddialarıyla ilgili sessizliğini koruyor.