Son Dakika Haberler

LADY GAGA AYLARCA TECAVÜZE UĞRADIĞINI AÇIKLADI

Lady Gaga, ismini vermediği bir müzik yapımcısının tecavüzüne uğradığını, söz konusu kişinin kendisini aylarca stüdyoya kapattığını...www.sesmagazin.com'da

LADY GAGA AYLARCA TECAVÜZE UĞRADIĞINI AÇIKLADI
Okunma : 56 views Yorum Yap

35 yaşındaki Lady Gaga, 2014 yılında Howard Stern’le yaptığı bir röportajda ilk kez cinsel saldırıya uğradığını itiraf etmişti. Gaga, 19 yaşındayken yaşanan olay ve sonrasıyla ilgili The Me You Can’t See programında ilk kez bu kadar açık konuştu. Şarkıcı, ismini vermediği bir müzik yapımcısının tecavüzüne uğradığını, söz konusu kişinin kendisini aylarca stüdyoya kapattığını ve eğer dediklerini yapmazsa müzik kayıtlarını yakmakla tehdit ettiğini söyledi.

2016’da travma sonrası stres bozukluğu teşhisi koyulduğunu belirten Gaga, “Bana bunu sormayı hiç bırakmadılar. Donup kalmıştım, o insanın bir daha yüzünü bile görmek istemiyorum. İçime gömdüğüm acılar nedeniyle haftalarca hasta hissettim. Sonra fark ettim ki bu acı, bana tecavüz edip hamile bıraktıktan sonra ailemin evinin yakınlarında sokağa atmasıyla aynıydı. Bunu yaptı çünkü aylarca stüdyoya kapatılıp, istismara uğrayıp hasta hissetmekten kusuyordum” dedi.

(Kaynak:haberler.com)