Son Dakika Haberler

SEDA SAYAN 4 MİLYON DOLARA VİLLA SATIN ALDI

Türkiye'nin emlak zenginlerinden olan sanatçının, iddialara göre İstanbul'da 30 dairesi, Bodrum'da 3 villası ve Londra'da bir evi...sesmagazin.com'da

SEDA SAYAN 4 MİLYON DOLARA VİLLA SATIN ALDI
Okunma : 214 views Yorum Yap

Hem reklam filminde oynayan hem de Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu yapan Seda Sayan, kazancını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. Yıllardır hem sahnelerde hem de ekranlarda olan Seda Sayan, yaptığı yatırımlarla yine adından söz ettirdi. Türkiye’nin emlak zenginlerinden olan sanatçının, iddialara göre İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da 3 villası ve Londra’da bir evi var. Yıllardır hem sahnelerde hem de ekranlarda olan Seda Sayan, yaptığı yatırımlarla yine adından söz ettirdi.

Türkiye’nin emlak zenginlerinden olan sanatçının, iddialara göre İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da 3 villası ve Londra’da bir evi var. Pandemi sürecinde de boş durmayarak çalışmaya devam eden Seda Sayan, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. şimdi bu yatırımlara bir yenisini daha ekledi. 4 milyon dolara Büyükdere’den Boğaz’a nazır bir villa aldığı konuşan Sayan, şimdilerde evi kendi zevkine göre yeniden dekore ettiriyor. Villayı komple soyduran ve çatısı dahil her yerine tadilat yaptıran sanatçının inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki evinden buraya taşınacağı da söylentiler arasında.

(Kaynak:haberler.com)