Son Dakika Haberler

SÜLEYMAN YAĞCI TABURCU OLDU

Yirmi gün içinde artık daha dayanamadı ve kalbimin içindeki kılcal damarlar hep zarar görmüş. Ama Allah...www.sesmagazin.com'da

SÜLEYMAN YAĞCI TABURCU OLDU
Okunma : 63 views Yorum Yap

Bir dönemin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın‘da canlandırdığı Fıs Fıs İsmail karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Süleyman Yağcı, önceki gün açık kalp ameliyatı oldu. Üsküdar’daki özel bir hastanede başarılı bir operasyon geçiren 56 yaşındaki oyuncu, tedavisinin sona ermesinin ardından dün taburcu edildi. Ameliyatı hakkında konuşan Süleyman Yağcı, “Çok teşekkür ediyorum. Duaların faydasını gördük. Hakikaten çok zor bir dönem geçirdik. Yani yaklaşık sekiz günde on kilo zayıfladım. Çok ağrı çektim, en az iki ay daha bunun altından toparlanamazsın diyordu doktor arkadaşlar, çünkü ameliyatım çok büyüktü. Açık kalp ameliyatı. Bir de ana damar tıkanmış yani kalpteki damarlar değil ana damarlar tıkanmış.

Eğer ki ihmal etseydim, doktor diyor ki ‘bu damar o kadar önemli ki hastanenin kapısında olsan dahi, sedyede olsan dahi kurtulma şansın yok’ diyor” dedi. Alkol ve sigara kullanmamasına kalbinin stresten dolayı zarar gördüğünü söyleyen Yağcı, “Son yirmi gündür öyle bir stres yaşadım ki dünyada ilk ona girer. Böyle bir stres yaşadım ve yirmi gündür hiç uyumadan hayatımı yaşıyordum. Yirmi gün içinde artık daha dayanamadı ve kalbimin içindeki kılcal damarlar hep zarar görmüş. Ama Allah büyüktür, dua aldık. Herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

(Kasynak:magazinburada.net)